Про компанію HELI

Про компанію HELI

Anhui Heli Co., Ltd. (Heli) – найбільший в Китаї завод з випуску підйомно-транспортного обладнання під брендом HELI, що є дочірнім підрозділом державного підприємства Anhui Forklift Group Co., Ltd. (AFG) розташованого в провінції Аньхой.

Компанія AFG – загальнодержавне інноваційне підприємство, що займає ключове положення серед високотехнологічних виконавців цільової програми National Torch Plan, а її технічний центр був визнаний першокласним і єдиним національним технічним центром серед китайських підприємств, що випускають вилочні навантажувачі.

В даний час компанія Anhui Heli Co., Ltd. (Heli) є лідируючим підприємством в Китаї з конструювання, виробництва та експорту підйомно-транспортного обладнання та комплектуючих під брендом HELI, з максимально повним модельним рядом і поставляється по всьому світу в рамках розгалуженої дистриб’юторської торгової мережі.

Anhui Heli Co., Ltd. – вийшла на фондовий ринок і зареєстрована на Шанхайській фондовій біржі з 1996 року (біржовий код: Anhui Heli 600761).

Бренд HELI – відомий китайський товарний знак. Всі основні вироби під цим брендом отримали сертифікат безпеки ЄС, сертифікат Агентства захисту навколишнього середовища США і сертифікати відповідно до стандартів ISO9001, ISO14001 і OHSAS 18001.

Будучи провідним підприємством з виробництва промислових транспортних засобів, компанія HELI має можливість і здатність брати участь у глобальній конкуренції на більш високому рівні, більш масштабно і в більш широких рамках. Для надання поліпшених послуг і підвищення цінності товарного знака компанія HELI відкрила в місті Кале, Франція, європейський сервіс-центр HELI, виводячи на більш високий рівень міжнародний статус компанії. У найближчі 5 років компанія HELI планує розвивати свою міжнародну діяльність і надати бренду HELI міжнародну популярність.

Компанія Heli створила міжнародну дистриб’юторську мережу, що охоплює більше 80 країн і регіонів, що дозволяє продавати продукцію під брендом HELI більш ніж в 150 країнах і регіонах Європи, Азії та Америки.
За результатами роботи за 2021 рік компанія зайняла 7-е місце серед 20 найбільших у світі виробників наземним транспортом, зокрема, у напрямку виделкових автонавантажувачів.

Довірте свою техніку професіоналам - звертайтеся в компанію "Зевс"

Переваги HELI

63 роки HELI виробляє вантажну техніку

 

Техніка в наявності на складі

Висока якість техніки за доступними цінами

Повний комплекс послуг – продаж, сервіс, запчастини

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Оперативна обробка запитів від клієнтів

Кваліфікована консультація

 

Рішення задач будь-якої складності

Філіальна мережа в великих містах світу

Історія бренду HELI

1958 р.

НОВИЙ ЗАВОД

Відкрито новий завод з виробництва машинного обладнання.

1988 р.

ВИПУСК НОВИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

Налагоджено випуск навантажувачів шляхом злиття декількох виробництв

1996 р.

Шанхайській біржі

Anhui Heli Co., Ltd. зареєстрована на Шанхайській біржі

2004 р.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРК HELI

Приступили до будівництва Технологічного парку HELI, відкривши нове підприємство

2014 р.

24 РОКУ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Протягом 24 років займає серед Китайських компаній аналогічного профілю

2015 р.

JUNGHEINRICH HELI

Була заснована компанія Jungheinrich HELI

2019 р.

У ТОП-7 СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

HELI увійшла в сімку провідних світових виробників навантажувачів