Дизельні і газові навантажувачі HELI

Консультація менеджера

Коли мова заходить про техніку для складу, то в першу чергу на думку спадають дизельні навантажувачі та це не випадково. Саме навантажувачі з двигунами внутрішнього згоряння найбільш затребувані на нашому ринку. До них також відносяться газові вилочні навантажувачі та моделі з газ-бензиновими двигунами.

Популярність цих машин пояснити дуже просто: широка сфера застосування, висока продуктивність, можливість роботи з особливо важкими вантажами, відмінна прохідність на пересіченій місцевості. Варто відзначити, що в першу чергу автонавантажувач дизельний використовують саме на відкритому просторі через наявність вихлопних газів, а газовий навантажувач можна використовувати і в закритому приміщенні

Виробничі майданчики великих підприємств в машинобудуванні і металургії
Лісозаготівельні й лісопереробні підприємства
Склади будматеріалів - виробництво, ритейл, дистрибуція
Будь-які інші відкриті склади, де потрібне переміщення і підйом вантажів
Бази металопрокату
Картонно - паперові комбінати
Морські порти і аеропорти

Дизельні вилочні навантажувачі в Україні пропонують багато постачальників, але не всі вони володіють 20-ти річним досвідом в цій справі.

Асортимент дизельних навантажувачів Heli

Різноманітність сфер застосування формує досить широку лінійку техніки.

Дизельні навантажувачі Heli можна розділити на категорії виходячи з вантажопідйомності, але також на кінцеву конфігурацію навантажувача впливають різні опції, застосування навісного обладнання, які можуть значно розширити діапазон застосовності.

Перш ніж купити дизельний навантажувач, треба визначитися з його вантажопідйомністю.

Незалежно від вантажопідйомності навантажувач дизельний навантажувач Heli – це сукупність чудових робочих характеристик і продуктивності, які можливі тільки завдяки постійній роботі виробника над удосконаленням техніки і реагування на потреби ринку.

Газ - бензинові дизельні навантажувачі

З аналогічними завданнями в діапазоні вантажопідйомності 1,0-7,0 тонн може впоратися і навантажувач з газовим приводом.
Значною перевагою є можливість одночасного використання на вулиці і в приміщенні. Крім того, автонавантажувачі газові мають експлуатаційну вартість нижче в силу того, що газ дешевше, ніж дизельне паливо. Але якщо потрібно вантажопідйомність понад 7,0 тонн, то з такими завданнями впораються тільки дизельні навантажувачі.

Газ бензиновий навантажувач, як зрозуміло з назви, відрізняється можливістю використання двох видів палива.

Переваги використання дизельних навантажувачів

Якщо говорити про дизельних навантажувачах, як про клас, переваги його використання очевидні: практично необмежена сфера застосування, широкий діапазон вантажопідйомності, відносно низька вартість володіння, хороша ремонтопридатність.

Але окремо хочеться зупинитися на Heli – це той випадок, коли китайські дизельні навантажувачі за якістю збірки і терміну служби не поступаються європейським. Це твердження можуть підтвердити наші клієнти, які протягом 15 років набувають і експлуатують техніку.

Основні переваги автонавантажувачів Heli:

Висока продуктивність, знижені вібрації і рівень шуму
Хороша стійкість, маневреність і здатність долати ухил і перешкоди
Підвищений комфорт і безпеку оператора
Простий доступ до основних вузлів для проведення ТО
Дизельний (і газовий двигун) японського виробництва
Ціна на дизельні навантажувачі

Також незаперечною перевагою буде установка на навантажувач дизельний предочістітель повітря з потрійною ступенем очищення в стандартній комплектації, що значно збільшує довговічність двигуна. Дана опція передбачена і на автонавантажувачі газові.

Як замовити дизельний або газовий навантажувач Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.
Якщо ви плануєте купити дизельний навантажувач, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (099) 547-15-07 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням