Сервісне обслуговування навантажувачів і складської техніки HELI

Записатися на сервіс

Хочете, щоб ваша техніка працювала ефективно і без простоїв?

Довіряйте сервісне обслуговування і ремонт тільки професіоналам найвищого рівня!

Сервісне обслуговування, ремонт

Капітальний ремонт і відновлення

Ремонт гідравлічних візків

Напресовує шин

Установка каталізаторів

Установка імпульсних регуляторів

Установка блоку захисту АКБ

Установка візуального сигналу

Довірте свою техніку професіоналам - звертайтеся в компанію "Зевс"

Сервіс навантажувачів

Своєчасне технічне обслуговування і сервіс навантажувачів дозволяють звести до мінімуму час простою техніки і максимально збільшити її термін служби без проведення ремонту. Суворе дотримання програм, рекомендацій і періодичності ТО, заявлених виробником навантажувачів, дозволяють експлуатуючим організаціям уникати екстрених ситуацій та заздалегідь планувати ремонт навантажувачів. Необхідно розуміти, що планові перевірки та огляди дозволяють своєчасно виявляти знос деталей, проблемні місця і проводити профілактичні роботи для виключення непередбачених відмов складської техніки.

Для сервісного обслуговування ми використовуємо тільки якісне німецьке масло компанії FUCHS

Переваги сервісного обслуговування в компанії ТОВ "Зевс"

Сервіс навантажувачів – одне з провідних напрямків діяльності нашої компанії. За 20 років в цій темі ми стали кращими:

Ми проводимо не тільки сервіс навантажувачів, але і ремонт автонавантажувачів, легкої складської техніки і устаткування, відновлення техніки

3000 навантажувачів в сервісному обслуговуванні, працюємо з будь-якими брендами

Наші фахівці пройшли акредитацію і навчання

Своя виробнича база і склад оригінальних запчастин

25 мобільних бригад для виїзду по всій Україні

Сервісне обслуговування складської техніки

Зміст програм, які визначають сервіс навантажувачів, у різних виробників можуть трохи відрізнятися, але в цілому рекомендації схожі і обов’язково включають:

Щозмінне технічне обслуговування

Щозмінне технічне обслуговування. Як зрозуміло з назви, проводиться кожну зміну. Водій перед початком роботи повинен провести огляд навантажувачів на предмет комплектності, загального стану робочих вузлів і агрегатів, їх кріплень, перевірити наявність палива (заряд батареї в разі електронавантажувача), рівні масел та інших робочих рідин (антифриз, гальмівна рідина і т.д.) , надійність кріплення коліс, стан шин.

Планове технічне обслуговування

Планове технічне обслуговування (ТО-1, ТО2, ТО3). ТО1 проводиться орієнтовно кожні 200-250 годин, ТО2 кожні 500-600 годин, деякі виробники рекомендують ТО3 кожні 1000-1500часов. Періодичність і перелік робіт задається виробником і може відрізнятися, тому слід суворо дотримуватися інструкції з експлуатації, щоб виключити позаплановий ремонт автонавантажувача. Планові ТО повинні проводитися акредитованими фахівцями, бажано, щоб вони отримали сертифікати заводу-виробника. ТО1 включає: огляд силових агрегатів, ходової частини, регулювання рульової колонки і гальмівної системи, зчеплення, перевірку кріплень і стану трубопроводів гідравліки, очищення фільтрів, регулювання підшипникових з’єднань, оновлення мастила, заміну масла. ТО2 включає всі роботи відповідно до ТО1, тільки все вузли оглядаються більш детально, перевіряються всі кріплення, з’єднання, налаштовуються оптимальні зазори в відповідних вузлах. Перераховані роботи узагальнені, їх перелік відрізняється для кожного типу навантажувача.

Сезонне технічне обслуговування

Сезонне технічне обслуговування проводиться 2 рази на рік в міжсезоння. Пов’язано з промиванням системи охолодження, заміною охолоджуючої рідини. Ремонт дизельних навантажувачів дозволить попередити перевірка свічок накалу для холодного запуску перед зимовим періодом, для електронавантажувачів важливо контролювати щільність електроліту.