Електронавантажувачі з літій-іонною батареєю HELI

Консультація менеджера

Компанія HELI є лідером в області виробництва навантажувачів в Китаї і займає 7 місце серед провідних світових виробників вантажопідйомної техніки.

 

HELI – підприємство державного рівня, створило досконалу систему контролю над якістю, отримала сертифікат ISO9001 і сертифікат безпеки за стандартом Євросоюзу.

 

ТОВ «Зевс» – ексклюзивний дистриб’ютор компанії Anhui HELI Industrial Vehicle Imp. & Exp. Co., Ltd. на території України.

 

ТОВ «Зевс» – лідер ринку вантажопідйомної техніки, досвід роботи з 1998р. Нашим підприємством було реалізовано більше 5000 одиниць вантажопідйомної техніки різних брендів – навантажувачів, штабелерів, електричних візків, ричтраков і т.д.
Філії: Запоріжжя, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса.

 

Розгалужена мережа філій, потужна сервісна служба, висококваліфікований персонал забезпечують максимальне задоволення потреб наших клієнтів.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини із найкращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати та поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв'язок із менеджером за телефоном (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу та консультація щодо вибору певного навантажувача

Погодження умов оплати та строків постачання

Тест-драйв за необхідності

Підписання договору на постачання

Відвантаження техніки на склад

Наступне періодичне ТО за вашим бажанням