Електрокари, електротягачі, платформні візки HELI

Консультація менеджера

Електрокари, платформені візки HELI

 

Кожен, хто хоч раз бував на великих промислових підприємствах, бачив такі маленькі платформні машинки, які спритно “бігають” між цехами і перевозять важкі габаритні вантажі. Ці машинки називають частіше електрокарами, рідше платформеними візками.
HELI знає все про потреби сучасних підприємств і випускає широку номенклатуру таких візків вантажопідйомністю до 5 тонн.
Електрокари використовуються не тільки на підприємствах, але і в аеропортах, на залізниці, а в цьому році ми поставили такі візки на Укрпошту, де вони ефективно справляються із завданням з транспортування пошти та посилок.
Електричні тягачі – техніка, яка використовується для буксирування, перевезення і транспортування важких вантажів на території великих підприємств, складських приміщень, в аеропортах і центрах технічного обслуговування.

 

Модельний ряд тягачів включає трьох- і чотириколісні моделі, має закритий і відкритий тип кабіни водія, комфортабельне сидіння і ергономічні ручки управління.

 

Електричні вантажні платформенні візки г / п від 1 до 30 тонн призначені для перевезення вантажів на промислових підприємствах, складах, базах, портах, аеропортах, залізничних станціях і т.п. Вони мають підвищену маневреністю, високою екологічною чистотою і характеризуються низькими експлуатаційними витратами. Управління електровізків здійснюється в положенні сидячи. Модельний ряд має закритий і відкритий тип кабіни водія, комфортабельне сидіння і ергономічні ручки управління.

 

Якщо Вашому підприємству потрібен такий маневрений і продуктивний помічник, телефонуйте 0956945076 або надсилайте запит на конкретну модель через форму на сайті.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.
Якщо ви плануєте купити дизельний навантажувач, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

 

 

Зв`язок з менеджером по телефону (099) 547-15-07 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням