Електричні навантажувачі HELI

Консультація менеджера

електронавантажувачі HELI

 

У закритих складах і цехах, маркетах і виставкових залах, трюмах суден і вагонах, тобто в приміщеннях, де є особливі вимоги до відсутності викидів, доцільно застосовувати електронавантажувачі. Як зрозуміло з назви, приводом такого навантажувача виступає електродвигун, живлення якого походить від тягової акумуляторної батареї, що виключає виникнення продуктів згоряння. Цікаво, що коли цю машину називають електричний автонавантажувач, то це суперечить його конструкції, так як в назві змішують одночасно два несумісних типу приводу. Але це ліричний відступ, а що дійсно вкрай важливо знати – електронавантажувачі для складу, де зберігаються продукти харчування, лікарські препарати, косметика і побутова хімія, вибухонебезпечні і пожежонебезпечні продукти є єдино можливим видом техніки.

 

Крім високої екологічності, електронавантажувачі вилочні відрізняються високою маневреністю, невеликим радіусом розвороту, можливістю обробляти вантажі в обмежених просторах. Вони здатні піднімати палети з вантажем на висоту до 7 метрів, маю високу продуктивність і досить широкий діапазон вантажопідйомності від 1 до 10 тонн. А технічна можливість виробляти електронавантажувачі зі спеціальними можливостями роблять їх унікальною технікою в своєму класі: навантажувачі можуть бути виконані для роботи в морозильних камерах при низьких температурах, а також у вибухозахищеному виконанні для роботи в небезпечному середовищі.

Електричні вилочні навантажувачі в Україні пропонують багато постачальників, але не всі вони володіють 20-ти річним досвідом в цій справі.

Асортимент електронавантажувачів Heli

Наша компанія на правах ексклюзивного дилера в Україні пропонує електронавантажувачі Heli, асортимент яких настільки широкий, що зможе закрити потреби будь-якого складу. Так, лінійка електронавантажувачів включає наступні серії:

 

Серія H3 CPD10-25 (1.0-2.5 тонн)
Найбільш популярна серія чотириколісні навантажувачів на нашому ринку, що пояснюється високим класом техніки і доступною ціною. Звертаємо увагу, що серед постачальників китайських брендів, тільки у нас можна купити електронавантажувачі з акумулятором європейського бренду TAB. Серія H3 завжди є на нашому складі.

 

Серія G CPD10-25 (1.0-2.5 тонн)
Чотириколісні, поєднує в собі всі сучасні вимоги до екологічності та безпеки, продуктивності, маневреності і високої стійкості.

 

Серія G CPD30-35 (3.0-3.5 тонн)
Розширює по вантажопідйомності лінійку навантажувачів серії GCPD10-25.

 

Серія G2 CPD10-20 (1.0-2.5 тонн)
Триколісні електричний міні навантажувач для роботи в найбільш вузьких просторах при стелажному зберіганні вантажів. Компактність і маневреність – відмінні риси навантажувачів.

 

серія CPD40-50
Потужні чотириколісні електронавантажувачі для виконання інтенсивних робіт і роботі з важкими вантажами.

 

H серія (5,0 – 7,0 тонн) і G серія (8,5-10,0 тонн)
Унікальні машини, надійні, стійкі, продуктивні, поставляються тільки під замовлення.

 

Кожна серія, необхідна вантажопідйомність, інтенсивність і тривалість робіт визначають ємність і напруга акумулятора, але в кожному окремому випадку – це TAB з ресурсом 1600 циклів заряд-розряд.

Серія Li-ion CPD10-35 (1.0-3.5 тонн) – вилкові навантажувачі електречскіе з літій-іонною батареєю. Абсолютно всі виробники вантажопідйомної техніки активно застосовують сучасні технології та Heli не виняток. Ця серія відносно недавно представлена ​​на ринку і вже найближчим часом навантажувачі будуть на нашому складі. Літій-іонні АКБ мають цілий ряд переваг, але головний з них – тривалий термін служби.

Як бачите, лінійка Heli дуже широка і перш ніж, купити електронавантажувачі варто звернутися до наших менеджерів, які допоможуть підібрати техніку, що ідеально підходить для техпроцесу вашого підприємства.

Як замовити дизельний або газовий навантажувач Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.
Якщо ви плануєте купити дизельний навантажувач, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (099) 547-15-07 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням