Контейнерні навантажувачі HELI

Консультація менеджера

Контейнеровози

Контейнерів (річстакери) HELI з щоглою і захопленням використовується для транспортування і штабелювання порожніх 20 ‘і 40’ контейнерів. Контейнерів HELI штабелюють контейнери до 7 ярусу. Ці навантажувачі дозволяють досягти виняткових робочих характеристик і надійності при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, незамінні для обробки контейнерів у контейнерних терміналах.

 

Навантажувач для морських контейнерів

Річстакери HELI широко експлуатуються в портах і терміналах по всьому світу. Вони призначені для перевантаження порожніх і навантажених 20 ‘і 40’ контейнерів. Ці потужні, надійні машини дозволяють істотно прискорити обробку контейнерів в терміналах і знизити витрати при вантажно-розвантажувальних роботах.

Модельный ряд:

    • CPCD180EC – контейнерний навантажувач вантажопідйомністю 8тонн для транспортування і штабелювання (5-6 рівень) порожніх 20 ‘і 40’ контейнерівCPCD160EC – контейнерний навантажувач вантажопідйомністю 4,5тонни для транспортування і штабелювання (2-3 рівень) порожніх 20 ‘і 40’ контейнерівCPCD250EC – контейнерний навантажувач вантажопідйомністю 9тонн для транспортування і штабелювання (7-8 рівень) порожніх 20 ‘і 40’ контейнерів

       

      RSH45-28 / 32/36 – річстакери широко експлуатуються в портах і терміналах по всьому світу. Вони призначені для перевантаження порожніх і навантажених 20 ‘і 40’ контейнерів.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням