Електровізки HELI

Консультація менеджера

У товарній лінійці всіх виробників особливе місце займають електровізки. Так, для прискорення та оптимізації процесу переміщення товарів на складах, розробниками техніки було вирішено встановити на ручний візок електродвигун, і в результаті вийшов окремий клас – електровізок для складу. Що ж являють собою електричні візки? Це досить просте обладнання, яке складається з металевої рами з вилами, рукояті управління, шасі, механізму підйому, електродвигунів підйому і переміщення і, звичайно ж, акумулятора, який є джерелом живлення. От саме через наявність батареї цю техніку називають ще електровізок акумуляторна.

 

Важливий момент, назва електровізок гідравлічна в корені невірна, тому що суперечить самій конструкції техніки: в електровізків підйом здійснюється за рахунок електромотора, в гідравлічній за рахунок зусиль оператора, який вручну качає насос гідровузла.

Різноманітність електровізків Heli дуже велике, але всі вони відрізняються високою якістю, високими робочими параметрами, підвищеною безпекою і комфортом оператора. Heli - електро рокла купити яку варто в тому випадку, якщо ви хочете отримати техніку, що ідеально підходить під вимоги складу. Наші фахівці професійно допоможуть в підборі електровізки, а потужна сервісна підтримка від авторизованого дилера стане запорукою дотримання всіх гарантійних зобов'язань.

Як вибрати вилковим електровізок для ваших потреб

Незважаючи на відносну простоту техніки, вибирати електровізки вилочні необхідно з урахуванням ряду факторів:

 

  • Вага вантажу на палеті, який визначає вантажопідйомність техніки – вантажопідйомність електровізки знаходиться в діапазоні 1.0 – 3.0 тонни;
  • Висота підйому, яку може забезпечити електророкла знаходиться в межах 200 мм, її досить для безпечного переміщення по складу, але не для штабелювання; для підйому на висоту і укладання на стелажі використовують електроштабелери;
  • Інтенсивність робіт безпосередньо впливає на ємність акумулятора – чим інтенсивніше роботи, тим вище повинна бути ємність батареї;
  • Тип управління варто вибирати виходячи з відстаней, які долає електрична рокла і оператор разом з нею. Для коротких відстаней ідеально підійде візок з пішим супроводом; для значних – електровізок з платформою оператора. Якщо ж техпроцес обробки вантажів передбачає переміщення на великі відстані, то доцільним буде купити самохідний візок, де для оператора передбачено спеціальне місце – умовна кабіна;
  • Підбір електровізки для переміщення вантажів повинен враховувати і інші значущі умови: робочий режим і кількість змін, температурний режим складу, покриття і рівномірність робочих поверхонь, здатність долати ухил, необхідну потужність двигунів для оптимальної швидкості руху і, відповідно, часу, який витрачається на операції по обробці вантажів.

Роклы с электрическим приводом от Heli

Таким чином, рокла електрична для складу просто незамінна. Розуміючи це і реагуючи на потреби ринку, компанія Heli розробила і успішно реалізувала кілька серій техніки, кожній з яких властиві свої особливості.

 

  • CBD15-20J-Li – електровізки з літій-іонної батареї. На сьогоднішній день, це найпопулярніші вантажні електровізки, які активно завойовують ринок. Моделі вантажопідйомністю 1.5 і 2 тонни завжди є в наявності на нашому складі. Компактна конструкція, 2 швидкозмінних акумулятора в комплекті (за бажанням клієнта), які заряджаються всього за 3 години, безколекторний двигун, плавну зміну швидкості, невисока ціна – все це визначає величезну популярність електровізки серед наших клієнтів.
  • CBD15-170 (1.5 т) – рокла з електричним приводом 1.5 тонни з свинцево-кислотного не потребує постійного обслуговування батареєю і вбудованим зарядним пристроєм. Це Суперкомпактна електровізок для роботи у вузьких просторах.
  • CBD18 (20) -180 – електровізок для палет вантажопідйомністю 1.8 – 2.0 тонни і ємністю акумулятора 210 Аг, з короткою колісною базою, відмінно підходить для робіт середньої інтенсивності на складі, в маркеті, для розвантаження фур.
  • CBD20 (30) -410/460/470. Самохідна електрична візок рокла, призначена для інтенсивних робіт на великих складах. Наявність підніжки і обмежувачів для оператора роблять управління візком комфортним і безпечним. Вантажопідйомність 2.0 – 3.0 тонни, ємність батареї 270 Ач.
  • CBD20-490. Купити вантажну електровізок 2 тонни цього типу необхідно в тому випадку, якщо оператору постійно доводиться долати великі відстані в рамках складу.

 

переваги електророкли

Значно прискорився процес переміщення товарів по складу, що особливо важливо при транспортуванні на великі відстані, тобто вантажна електровізок дозволяє обробити більшу кількість товару за однакову одиницю часу;
Сфера застосування устаткування дуже широка, рокла електрична активно використовується на складах, в маркетах і магазинах, на виробничих підприємствах, де достатньо активний товарообіг, але немає необхідності в штабелировании; компактні розміри і маневреність забезпечують прохідність візки в самих вузьких просторах;
Складська електровізок дуже проста в управлінні і не потрібне спеціальне навчання для її водіння, досить короткого інструктажу і пари практичних занять;
Сучасні технічні рішення, високоякісні компоненти і комплектуючі, контроль якості збірки - головні принципи, якими керується Heli при виробництві електровізків, але докладніше на особливостях кожної серії зупинимося нижче.

Наші фахівці професійно допоможуть в підборі електровізки, а потужна сервісна підтримка від авторизованого дилера стане запорукою дотримання всіх гарантійних зобов'язань.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням