Запасні частини для навантажувачів

Однією з основних завдань кожного постачальника вантажопідйомної техніки є також забезпечення своїх клієнтів якісними запасними частинами, додатковими аксесуарами для цієї техніки.
Наша компанія пропонує зі складів і під замовлення всі необхідні для вантажопідйомної техніки запчастини. Навантажувач, штабелер, ричтрак й інша вантажопідйомна техніка буде своєчасно забезпечена широким спектром запасних частин зі складів головного підприємства і філій

Будь-які запчастини навантажувач отримає в найстисліші терміни, що виключає ризик тривалих простоїв. Якщо в даний момент необхідні Вам запчастини відсутні на складі, ми забезпечимо їх поставку в найкоротші терміни.

 • Асортимент
 • Переваги

Однією з основних завдань кожного постачальника вантажопідйомної техніки є також забезпечення своїх клієнтів якісними запасними частинами, додатковими аксесуарами для цієї техніки.

ТОВ “Зевс” пропонує зі складів і під замовлення всі необхідні для вантажопідйомної техніки запчастини. Навантажувач, штабелер, ричтрак й інша вантажопідйомна техніка буде своєчасно забезпечена широким спектром запасних частин зі складів головного підприємства і філій

Будь-які запчастини навантажувач отримає в найстисліші терміни, що виключає ризик тривалих простоїв. Якщо в даний момент необхідні Вам запчастини відсутні на складі, ми забезпечимо їх поставку в найкоротші терміни.

 • Вила для навантажувачів
 • Шини – пневматичні, масивні, супереластичні і колеса в зборі
 • Електродвигуни – тягові і допоміжні паливні насоси
 • Деталі й вузли систем рульового управління сервогальма
 • Шланги та гнучкі з’єднання сидіння
 • Фільтри і фільтроелементи
 • Реверсори
 • Контактори і частини до них, штепсельні з’єднання, Командоконтроллери і інші частини електричних систем
 • Гідравлічні циліндри, насоси
 • Запасні частини для двигунів внутрішнього згоряння
 • Стартери, генератори, гідродинамічні передачі і багато іншого – все – більше 5000 найменувань

1. Компанія «Зевс» пропонує запчастини для навантажувачів різних видів і виробників: HELI, CROWN, CATERPILLAR, DOOSAN (DAEWOO), TOYOTA, MITSUBISHI, BT, HYSTER, STILL, JUNGHEINRICH, LINDE, YALE, KOMATSU, TCM, NISSAN, NICHIYU, HC, EP, SOOSUNG, OM PIMESPO, HYTSU, CLARK, BALKANCAR і ін.

 

2. Ми маємо в своєму розпорядженні власним складом оригінальних запасних частин для техніки різних видів і виробників, які офіційно імпортуються з країн Європи: Бельгії, Голландії, Болгарії, Німеччина, а також Південної Кореї та ін.

У числі наших партнерів: HELI (Китай), TVH (Бельгія), Doosan (Бельгія), Апекс-Сервіс (Болгарія), Crown (Німеччина), Vetter (Німеччина), Cat Lift Trucks (Голландія) і ін.

 

3. Обсяг складських запасів запасних частин постійно підтримується і поповнюється, що дозволяє моментально задовольняти більшість запитів наших Клієнтів. У разі відсутності запчастин на складі наші менеджери допоможуть здійснити поставку запчастин під замовлення.

 

4. Компанія «Зевс» здійснює поставку запасних частин під замовлення в найкоротші терміни, завдяки міцним налагодженим зв’язкам з постачальниками.

 

5. Висококваліфіковані менеджери нашої компанії допоможуть підібрати необхідні запчастини до навантажувача будь-якого виробника.

 

6. Компанія «Зевс» пропонує тільки високоякісні оригінальні запчастини до навантажувача, так як застосування запчастин низької якості скорочує ресурс техніки, збільшує час її простою, а також може стати причиною пошкодження техніки, що в свою чергу тягне за собою додаткові витрати.

 

7. Номенклатура, пропонованих нами запчастин, налічує понад 50 000 найменувань і асортимент постійно розширюється.

 

8. Співпраця безпосередньо з виробниками і офіційними постачальниками дає нам можливість надавати гарантію на запасні частини до 6 місяців.

 

9. Лояльна цінова політика дає можливість нашим Клієнтам купувати запчастини високої якості за доступними цінами. Діє система знижок.

 

10. Складська мережу компанії «Зевс» покриває всю територію України: Запоріжжя, Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків.