Електроштабелери HELI

Консультація менеджера

На складах з щільною стелажній забудовою обробка вантажів за допомогою навантажувачів утруднена. У цьому випадку прийнято використовувати електроштабелери, Який завдяки своїм невеликим габаритам відмінно маневрує в умовах обмеженого міжстелажних простору і дозволяє значно оптимізувати процес переміщення й висотно штабелювання. На відміну від навантажувачів, електроштабелери не мають противаги, від перекидання їх захищають лапи, які знаходяться під вилами. Ця техніка настільки популярна, що кожен виробник включив електроштабелери в товарну лінійку і Heli НЕ виняток. Різноманітність штабелеров дуже велике, воно визначається різними завданнями і умовами роботи, і тільки правильно підібраною обладнання дозволить максимально оцінити переваги його використання. Перш, ніж купить електроштабелери, необхідно розібратися в особливостях конструкції і експлуатації.

З виходом продукції Heli на наш ринок, купити електроштабелери в Україні стало максимально просто. Компанія «Зевс» - ексклюзивний дилер, який має авторизоване право представляти продукцію Heli, а також надавати всі види послуг, пов'язані з сервісом, ремонтом і модернізацією. Наша сервісна служба повністю відповідає вимогам виробника по оснащенню виробництва і кваліфікації персоналу, і ми готові максимально підтримувати всі гарантійні зобов'язання.

Полуэлектрический штабелер

Підйом вантажу відбувається за допомогою електродвигуна, в той час як переміщення за допомогою фізичного зусилля оператора. Даний вид техніки підходить для роботи на невеликих складах з вантажами до 2.0 тонн, які піднімають на висоту до 3.5 метрів. Цей пристрій ще називають ручної електроштабелери, це бюджетна техніка, яка ідеально підходить для невеликих господарств;

Самоходный электроштабелер

Тип вантажопідйомної техніки, яка приводиться в рух електродвигуном; підйом – опускання вантажу також забезпечується електроприводом, тобто фізичне навантаження на оператора мінімальна. Електричний повідковий штабелер використовується, коли не потрібно долати великі відстані в рамках складу, піший оператор супроводжує пристрій. Якщо робота відбувається на складах з великою площею та інтенсивною роботою, краще використовувати електроштабелери з платформою для оператора, це дозволяє знизити стомлюваність персоналу і підвищити продуктивність процесу.

Электрические штабелеры Heli

Електроштабелери Heli – компактні, маневрені, надійні пристрої, що відповідають всім сучасним вимогам по ергономіці і безпеки. Модельний ряд Електроштабелер включає такі основні серії:

 

CBS10 / 15 / 20J Електроштабелер ручної з діапазоном вантажопідйомності 1,0 – 2,0 тонни. Проста в управлінні, бюджетна модель для невеликих складів. Для захисту оператора штабелер оснащений клапаном, який попереджає раптове опускання вил і стоянковим гальмом.
CDD12-15J Моделі вантажопідйомністю 1.2-1.5 тони з двокомпонентної щоглою 1.4 – 4.0 метра. Електроштабелер самохідний, супроводжується оператором. Для безпеки оператора реалізований ряд рішень: плавне регулювання швидкості, автоматичне гальмування на поворотах, автоматичне зниження швидкості підйому на максимальній висоті, аварійний реверс і інші.
CDD15J – ZSM Модифікація попередньої серії Електроштабелер з щоглою триплекс і висотою підйому до 4,6 метрів, акумулятором ємністю 210Ач.
CDD16 – 950 електроштабелери з щоглою триплекс, що забезпечує висоту підйому до 5 метрів; тягова батарея підвищеної ємності 280Ач для інтенсивних робіт; виконання з підніжкою для оператора і без.
CPD12 / 16 – 970/910 Електроштабелер, особливістю якого є наявність противаги. Дуже добре підходить для високоінтесівних робіт на великих складах. Комплектується підніжкою для оператора. Володіє чудовими робочими характеристиками близькими до параметрів навантажувача, але при цьому зберігає вартість елекроштабелера. У даного штабелера немає опорних лап, відповідно захоплення палети може бути уздовж і поперек.

З виходом продукції Heli на наш ринок, купити електроштабелери в Україні стало максимально просто. Компанія «Зевс» – ексклюзивний дилер, який має авторизоване право представляти продукцію Heli, а також надавати всі види послуг, пов’язані з сервісом, ремонтом і модернізацією. Наша сервісна служба повністю відповідає вимогам виробника по оснащенню виробництва і кваліфікації персоналу, і ми готові максимально підтримувати всі гарантійні зобов’язання.

Як вибрати електроштабелери для ваших потреб?

Основні робочі параметри: вантажопідйомність і висота підйому. Вантажопідйомність Електроштабелер - до 3 тонн; найбільш популярні моделі 1.0 - 1.5 тонни. Висота підйому стандартна 3 метра, але трехсекцінние щогли здатні забезпечити висоту до 5 6 метрів. Обов'язково слід знати, що на великих висотах залишкова вантажопідйомність самохідного Електроштабелер значно знижується.
Потужність батареї визначає час роботи Електроштабелер до зарядки. Чим вище інтенсивність і тривалість робіт, тим вище повинна бути ємність батареї.
Тип управління - піше супровід або пересування на платформі визначається розмірами складу і відстанями, які долає техніка і оператор разом з нею.
Компактні габарити і невеликий радіус розвороту мають особливе значення для забезпечення безпечного маневрування у вузьких проходах.

Електроштабелери Heli - якісна і надійна техніка, вибір і придбання якої виведе ефективність Вашого складу на новий рівень.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням