Ковшові навантажувачі Heli

Консультація менеджера

Ковшові навантажувачі Heli

Ковшові навантажувачі HELI – високопотужні навантажувачі, які підходять для різних умов роботи.

 

Відрізняються гарною надійністю, високою продуктивністю, хорошою стійкістю, великим зусиллям відриву, високою швидкістю, швидким спрацьовуванням гідравліки, прекрасної здатністю долати підйоми, комфортною роботою і зручністю техобслуговування і т.п.
Ці навантажувачі прекрасно підходять для гірничодобувної промисловості та інших високонавантажених робіт.

Особенности ковшовых погрузчиков HELI

 • Велика кабіна з панорамним оглядом має хороші шумопоглинання і шумоізоляцію, дозволяючи поліпшити комфорт і безпеку при їзді.
 • Повітряний кондиціонер, продумана конструкція воздуховода, водонепроникне з’єднання Delphi, передній і задній обмерзанню – все це підвищує комфорт оператора.
 • Комфорт роботи підвищується завдяки рульовій колонці з можливістю регулювання кута нахилу і високоякісному розкішному сидіння.
 • Зручне дзеркало заднього виду дозволяє оператору контролювати задню робочу зону, підвищуючи безпеку водіння.
 • Обігрівач і кондиціонер, продумана конструкція воздуховода, передній і задній обмерзанню – все це підвищує комфорт оператора.
 • Високоякісне підвішене сидіння підвищує комфорт оператора при роботі.
 • Регульована рульова колонка, що настроюється під різних водіїв.
 • Великий відкривається капот спрощує планове техобслуговування і обслуговування фільтра.
 • Задня поворотна решітка капота спрощує чистку радіатора.
 • Радіатор “три в одному” має велику площу охолодження і дозволяє підтримувати в межах норми температуру гідравлічного масла, води і трансмісійного масла.
 • Отвори в передньому і задньому мостах і балках виконані на спеціалізованих верстатах, що дозволяє підвищити точність і термін служби вузлів.
 • Задній міст поворотного типу з кутом повороту 14 градусів дозволяє поліпшити стійкість і тягові показники машини.
 • На навантажувачах використовуються всесвітньо відомі шини “Cheng shin”, що відрізняються гарною зносостійкістю і довгим ресурсом роботи.
 • Яка не потребує обслуговування АКБ “Varta”, що відрізняється надійною роботою, і водонепроникні коннектори “Delphi” дозволяють значно підвищити надійність електричної системи навантажувача.

Система управления качеством

HELI має в своєму розпорядженні передову випробувальний майданчик. Для того, щоб підтвердити, що навантажувачі мають найкращу якість, вони проходять випробування, які включають в себе: випробування тягового зусилля і зусилля відриву, випробування “8”, випробування на похилих поверхнях, робоче випробування на міцність, повне випробування трансмісії і гальмівної системи, а також випробування на відсутність течі. Всі ці випробування гарантують високу якість навантажувачів.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини з кращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати і поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співпраці, яка складається з таких основних етапів:

Зв`язок з менеджером по телефону (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу і консультація по вибору певного навантажувача

Узгодження умов оплати і термінів поставки

Тест-драйв при необхідності

Підписання договору на поставку

Відвантаження техніки на ваш склад

Подальше періодичне ТО за вашим бажанням