Нова лінійка самохідних електричних ножичних підйомних платформ HELI має висоту до 14 метрів, гідравлічні або електричні тягові системи з двигунами змінного струму, свинцевими/кислотними або літієвими та два розміри шасі: JS07 – 7,8 метра. робочої висоти, 1,84 метра завдовжки та 0,76 або 0,81 метра завширшки залежно від використання (виключно для внутрішнього використання або подвійного використання для внутрішнього/зовнішнього використання) та JS12 з робочою висотою від 10 до 14 метрів, шасі довжиною 2,4 метра та 1,15 метра.

Прагнучи забезпечити якість, Heli залучила до створення своїх платформ відомих виробників. Компоненти Delta Tech для корзини та базового управління, Danfoss у гідравлічних двигунах, Hydraforce у гідравлічних компонентах, Curtis у контролерах роблять нові платформи Heli ідеальним продуктом для компаній з оренди, які хочуть мати надійну та доступну продукцію для післяпродажного обслуговування. сервіс та клієнти, яким потрібні надійні та безпечні платформи.

Як замовити техніку Heli?

Наша компанія працює на ринку з моменту його формування і за цей час налагодила партнерські відносини із найкращими світовими виробниками. Тому ми сміливо заявляємо, що здатні підібрати та поставити ідеальний навантажувач для вашого складу.

Якщо ви плануєте купити техніку Heli, пропонуємо ознайомитися з простою схемою співробітництва, яка складається з таких основних етапів:

Зв'язок із менеджером за телефоном (095) 69-45-076 або заявка на пошту info@zeus-heli.com.ua

Визначення потреб складу та консультація щодо вибору певного навантажувача

Погодження умов оплати та строків постачання

Тест-драйв за необхідності

Підписання договору на постачання

Відвантаження техніки на ваш склад

Наступне періодичне ТО за вашим бажанням