Дизельний вилочний навантажувач HELI
Серії H3 CPCD20-38, автонавантажувач

Ед.
Изм
Модельний ряд
CPCD20CPCD25CPCD30CPCD35CPCD38-Q18H
Тип двигунадизельдизельдизельдизельдизель
Бренд двигунаMitsubishi, ISUZU, KUBOTA, Chinese, Jianglin, CUMMINSMitsubishi, ISUZU, KUBOTA, Chinese, Jianglin, CUMMINSMitsubishi, ISUZU, KUBOTA, Chinese, Jianglin, CUMMINSMitsubishi, ISUZU, KUBOTA, Chinese, Jianglin, CUMMINSChinese Quanchai 4C4-63C31
Вантажопідйомністькг20002500300035003800
Центр навантаженнямм500500500500500
Тип щоглиSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFT
Висота підйомумм3000-60003000-60003000-60003000-60003000-6000
Загальна довжина (без вил)мм25802638274827662790
Загальна ширинамм11501150122512251225

Компанія Зевс ексклюзивний дилер складської техніки HELI в Україні

Для покупки дизельного вилочного навантажувача HELI серії H3 CPCD20-38 ви можете звернеться в один з наших філій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові або оформити заявку через форму нижче. З Вами зв’яжеться наш фахівець і допоможе підібрати навантажувач під ваші завдання.

Особливості дизельних навантажувачів HELI серії H3

Автонавантажувачі Heli серії Н3 призначені для виконання широкого спектру вантажно-розвантажувальних операцій з різними видами вантажу.

Навантажувачі відрізняються високою прохідністю і надійністю, що дозволяє використовувати їх, в тому числі і для важких вантажів в агресивних умовах важкої промисловості.

Навантажувачі поєднують в собі високу маневреність з великою вантажопідйомністю, вони економічні і прості в експлуатації, відрізняються надійністю і довговічністю.

Серія H3 була випущена з метою забезпечення споживачів високоякісною продукцією.

Майстерно сконструйована, серія H3 забезпечує високий рівень водіння разом з екологічністю, безпекою і надійністю, а також простим техобслуговуванням і чудовою ефективністю роботи.

Для HELI серія H3-це гордість і кульмінація в багаторічному прагненні до майстерності створення і виробництва навантажувачів.

  • Покращена продуктивність, висока якість: знижені вібрації і рівень шуму, збільшено робочий простір оператора, підвищена ефективність роботи
  • Висока стійкість. Центр тяжкості навантажувача зміщений вниз і назад. Це дозволяє збільшити стійкість навантажувача при вантажно-розвантажувальних роботах і їзді.
  • Рульове управління з шкворнем забезпечує хорошу маневреність навантажувача в обмежених просторах. Навантажувач має малий радіус повороту, просте рульове управління, значний здолати ухил.
  • Рульова система з датчиком вантажу. Дозволяє збільшити швидкість підйому, поліпшити ефективність робіт і продовжити термін служби.
  • Чудовий комфорт оператора. Ергономічний дизайн, оптимізована конструкція і розташування органів управління покращують комфорт при їзді і забезпечують довгі години ефективної роботи.
  • Збільшений простір оператора, сидіння з амортизацією, ергономічний кермо
  • Комбінована світлодіодна панель

Безпека, надійність, екологічність, простий доступ до основних елементів для зручності техобслуговування.

 

Передочисник повітря з потрійним ступенем очищення

Очищення повітря відбувається наступним чином. Повітря з пилом всмоктується в предочиститель, який розташований в самій верхній точці навантажувача. У вхідній камері шляхом завихрення відбувається очищення повітря від найбільших частинок. Далі повітря проходить через бачок з маслом з металевою сіткою, де відбувається наступний етап очищення, елементи пилу затримуються в маслі. Після проходження масляного бачка, повітря потрапляє в повітряний фільтроелемент, де етап очищення повітря завершується. В результаті потрійного очищення в двигун потрапляє максимально чисте повітря, що значно збільшує довговічність двигуна і підвищує ефективність роботи навантажувача.

 

Робоча площа збільшена на 45%

Оператор має більше простору для ніг, педалі гальма і повільного пересування розташовані над поверхнею підлоги. Передня стійка в формі арки і верхнє огорожу розміщені вище для збільшення простору робочої зони. Амортизаційне подпружиненное водійське сидіння, зменшений в діаметрі кермо, механізм вибору напрямку руху і зручний джойстик з перемикачами підвищили рівень ергономіки і зручності для водія в цілому

Стійкість і вантажопідйомність поліпшені на 5%,
надійність зросла на 40%

Поліпшити охолодження і підвищити надійність двигуна вдалося завдяки використанню ізолюючого пристрою зворотного потоку тепла, збільшення площі розсіювання гарячого повітря, застосування нового алюмінієвого радіатора і труби найбільш підходящого діаметр. Більш висока швидкість підйому і менші температури масла для гідравлічних систем забезпечені системою управління з індикатором, що вказує на зміну ступеня навантаження насоса. Основні елементи конструкції навантажувача (ведучий міст, матчу, рама, захисна решітка) мають оптимальну конструкцію, яка демонструвала б підвищену надійність і безпеку в робочому процесі. Центр тяжкості зміщений назад, завдяки чому збільшена вантажопідйомність і стійкість навантажувача. Маслозаливной канал і «автомобільна» кришка горловини виконані з урахуванням всіх вимог безпеки

Кут відкриття капота збільшений до 80 °

Обслуговувати двигун і КПП стало ще зручніше і швидше за рахунок розширеного внутрішнього простору Капот відкривається під кутом до 80 ° для кращої зручності техобслуговування

Рівень вібрації знижений на 20%
Шум в процесі роботи зменшений на 3 дБ

Для ефективного поглинання вібрацій навантажувача з’єднання кабіни водія з рамою виконано на амортизувальних опорах, передбачена повна підвіска кабін. Значного зниження рівня шуму сприяє розміщення циліндрів нахилу під покриттям підлоги. При повному опусканні щогли сила удару і вібраційне навантаження зменшуються завдяки демпфера усередині системи підйом

Гарантія

Гарантія на навантажувач HELI – 2 роки або 4000 мотогодин залежно від того, що настане раніше.
Гарантійне обслуговування проводить ТОВ «Зевс – Сервіс».

Сервісне обслуговування та ремонт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

на обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше 4000 одиниць техніки;

власна ремонтно-виробнича база;

кваліфікований сервісний персонал;

сервісна служба представлена в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

Якщо у вас виникли будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти вам з питань придбання, використання, ремонту та обслуговування продукції.