Складська техніка HELI

Світовий ринок вантажопідйомної техніки представлений тисячами виробників, але тільки одиниці з них мають досвід виробництва понад 50 років, Heli з їх числа. Складська техніка Heli відома у всьому світі і ось вже більше 15-ти років ми поставляємо її на український ринок. За цей час сформувалася висока впізнаваність бренду в Україні, а вилочні навантажувачі і підйомне устаткування для складів завоювали довіру сотень клієнтів. Машинобудівні і металургійні підприємства, майданчики будматеріалів, древообрабативающіе цехи, склади продуктів харчування, логістичні центри, супермаркети – на всіх цих об’єктах представлена ​​складська вантажна техніка Heli.

Техніка HELI – ідеальний вибір для ефективної логістики

Дізнатись детальніше

Компанія Зевс – ексклюзивний дилер HELI в Україні

Дізнатись детальніше

Ассортимент складской техники HELI

Навантажувачі

Найбільш популярна складська техніка, можливості якої дуже широкі. Різні типи приводу, значний діапазон вантажопідйомності і висоти підйому, наявність додаткових опцій і навісного обладнання дозволяють скомпонувати машину, яка забезпечить максимальну продуктивність технологічного процесу обробки вантажів. Типові завдання навантажувачів – підйом і переміщення вантажу на відстані, завантаження і розвантаження автомобілів, штабелювання товарів на стелажах, робота в контейнерах і вагонах і ін.

Річтраки

Вантажопідйомна техніка для складу, призначена тільки для внутрискладских робіт на рівному покритті. Цей різновид електронавантажувача ідеально підходить для роботи в обмежених просторах через відсутність класичного противаги, функцію якого виконує тягова батарея. Висувна щогла дозволяє працювати з паллетамі на великих висотах.

Електровізки

Застосовуються для переміщення палетованих вантажів всередині складів. Вони значно полегшують працю оператора в порівнянні з ручними візками. Різні модифікації компактної і стандартної конструкції з платформою водія і без, з свинцево-кислотного АКБ і літій-іонної дозволяють купити техніку для складу, яка буде враховувати всі логістичні особливості та вимоги.

Електроштабелери

Маневрена, компактна складська техніка, за допомогою якої проводиться переміщення і підйом товарів на палеті. Від перекидання електроштебелер захищають опорні лапи. Лінійка Heli включає самохідні електроштабелери з платформою оператора і супроводжувані повідкові штабелери.

Складські тягачі

Це не класична техніка для складу, а технологічний транспорт, завдання якого полягає в транспортуванні вантажів на великі відстані. Так, крім вантажопідйомності, основним параметром даної техніки є тягове зусилля. Тягачі використовують всюди, де потрібно транспортування на великі відстані: великі підприємства, аеропорти, морські порти. У лінійці Heli є тягачі з електроприводом і з двигунами внутрішнього згоряння.

Новинки техніки HELI

Чому HELI

Heli – це високотехнологічний парк, який включає машинобудівні заводи і власний науково-дослідний центр

Особлива увага приділяється якості продукції, що випускається, підприємство сертифіковане за ISO9001 і ISO14001, техніка відповідає вимогам європейських стандартів

Широкий асортимент дозволяє підібрати і купити складську техніку, яка підійде під всі вимоги внутрішньої логістики підприємства

У 2020 році Heli увійшла в ТОП-7 світових виробників і її позиції ростуть з року в рік

Компанія державного рівня, яка вже 30 років займає 1 місце в Китаї серед інших виробників

Вантажно-розвантажувальні роботи для складу Heli імпортується більш ніж в 150 країн світу, в Європі відкритий офіційний дистрибуційний центр

Гарантія на вилочні навантажувачі до 2 років

На ринку з 1958 року, досвід виробництва перевищує 60 років

0

провідний виробник техніки в Китаї 30 років поспіль

0

в рейтингу виробників навантажувачів

0

роки HELI виробляє навантажувальну техніку

0

країн світу імпортують техніку Heli

0

більше 1700 моделей спецтехніки

Сервісне обслуговування

Для нашої компанії продаж складської техніки не закінчується на етапі реалізації. В рамках підприємства діє окремий виробничий підрозділ, метою якого є гарантійна підтримка, технічне обслуговування і, при необхідності, ремонт складської техніки Heli. Фахівці сервісної служби пройшли необхідне навчання сервісного обслуговування навантажувачів Хелі, що підтверджується сертифікатом виробника. Будучи ексклюзивним дилером тільки компанія «Зевс» має авторизоване право займатися просуванням, продажем і сервісним обслуговуванням складської техніки Heli на території України.
Купівля навантажувачів у офіційного дилера – запорука успішних інвестицій в ефективність складу і впевненість в подальшому професійному сервісному супроводі.

Задайте Ваше питання

Заповніть дані і наш менеджер зв'яжеться з вами

    Контакти