Дизельний вилочний навантажувач HELI
серії G CPCD50-70, автонавантажувач

Ед.
Изм
Модельний ряд

CPCD50CPCD60CPCD70
Тип двигунадизельдизельдизель
Бренд двигунаISUZU, XI CHAI, PERKINS, DEUTZISUZU, XI CHAI, PERKINS, DEUTZISUZU, XI CHAI, PERKINS, DEUTZ
Вантажопідйомністькг500060007000
Центр навантаженнямм600600600
Тип щоглиSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFT
Висота підйомумм3000-70003000-70003000-7000
Загальна довжина (без вил)мм349035703620
Загальна ширинамм204520452045

Компанія Зевс ексклюзивний дилер складської техніки HELI в Україні

Для покупки дизельного вилочного навантажувача HELI серії G CPCD10-35 ви можете звернеться в один з наших філій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові або оформити заявку через форму нижче. З Вами зв’яжеться наш фахівець і допоможе підібрати навантажувач під ваші завдання.

Для цих навантажувачів компанія HELI розробила нові конструктивні рішення, які не тільки надають чудові комфорт і безпеку, але і велику довговічність.

Більше комфорту для водія

  • Підвішена конструкція двигуна і трансмісії може ефективно знижувати вібрації, які передаються на систему управління, а також ефективно знижувати втому оператора. У порівнянні з серією Н, кабіна підвішеного типу знижує рівень вібрацій навантажувача на 30%.
    комфортне керування
  • Зменшена відстань між подвійним важелем перемикача і кермом. Важіль управління встановлений в зручному положенні. Широка приладова панель відрізняється легкістю зчитування інформації, включаючи такі показники, як температура охолоджуючої рідини, рівень палива та інструкції за попередньою прогреву.Оптімізірованная система педалей; педаль гальма стала більш шірокой.Просторное місце для ніг і стоп.Многофункціональное підвішене сидіння покращує підтримку оператора і знижує вібрації. Сидіння можна регулювати залежно від ваги водія, а також регулювати ступінь нахилу вперед або назад. Сидіння оснащене сумкою для їжі і інструментів, а також ременем безопасності.Удобно розташований механізм регулювання керма спрощує установку керма в потрібне положення. Даний механізм відрізняється надійністю і безпекою. Кут регулювання керма дорівнює 9 градусів вперед і назад.
  • Кришка між кабіною і відсіком двигуна повністю герметизирована, що дозволяє ефективно знизити шум на рівні вух оператора.
  • Більш безпечний і довговічний В даних навантажувачах використовується комбінований композиційний глушник, який дозволяє знизити рівень шуму на 5% .Мачта з більш широким оглядом завдяки округленим рейках щогли і збільшеною внутрішньої шіріне.Прі підтримці постійної швидкості підйому рульова система з датчиком визначення навантаження насоса може знизити робочий обсяг шестеренчатого насоса, знизити момент приводного насоса і, як наслідок, знизити споживання топліва.Алюмініевий радіатор з конструкцією “split fin” може ефективно знизити відсоток відмов і дозволяє з легкістю заміняти серцевину радіатора, знижуючи витрати на техобслужіваніе.Расположеніе вентилятора, радіатора і глушника було оптимізовано, завдяки чому збільшено вентильований простір в противазі і забезпечений більш рівномірний повітряний потік через радіатор. Таким чином, ця конструкція може знизити температуру двигуна на 20% і температуру трансмісійного масла на 30%.
  • Легкість техобслуговування і сприятливість для навколишнього середовища Максимальний кут підйому капота становить 80 °, що полегшує проведення оглядів і техобслуговування, забезпечуючи більше простору. Окрема вбудована електрична коробка. Така конструкція може захистити основні електричні компоненти від потрапляння масла, води, пилу, впливу тепла, а також значно знизити кількість відмов системи електроживлення і спростити техобслуговування.
    Загальні робочі характеристики Електрогідравлічна система реверсу і інтелектуальна система перемикання, поворотний перемикач напрямку двіженія.Пріборная панель повністю закритого типу. Відсутність відкритих гідравлічних ліній і електричних проводів.

Особенности

Амортизація

Подвійна амортизує конструкція верхнього огородження (кабіни) і оптимізоване розташування коробки передач зменшують вібрацію всього навантажувача і втома водія

 

Зниження рівня шуму
Кабіна навантажувача повністю герметизирована, а розташування вузлів двигуна оптимізовано за допомогою автоматичного проектування, що значно зменшує рівень шуму

Тепловіддача
Завдяки оптимізованої системі охолодження і поліпшеним характеристикам охолодження, збільшені надійність і довговічність ключових деталей, таких як коробка передач і двигун

Зручність
Автоматизована технічна конструкція покращує комфорт оператора
Система підйому з широким оглядом покращує кут огляду

Інтелектуальне переключення передач
Електронно-гідравлічна реверсивна система в стандартній комплектації робить управління простим і легким
Нова вдосконалена система перемикання передач запобігає старт з другої передачі, покращує надійність коробки передач

Економія енергії
Оптимізована гідравлічна система заощаджує енергію та витрата палива

Зручність технічного обслуговування
Великий внутрішній простір під капотом, більш розумна компоновка деталей і кут відкриття капота до 80 ° значно спрощують технічне обслуговування

Підвищена міцність
Система автоматизованого інженерного аналізу і проектування (CAE) забезпечують високу міцність і точність
Відсутність деформацій щогли гарантує стійкість

Гарантія

Гарантія на навантажувач HELI – 2 роки або 4000 мотогодин залежно від того, що настане раніше.
Гарантійне обслуговування проводить ТОВ «Зевс – Сервіс».

Сервисное обслуживание и ремонт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

на обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше 4000 одиниць техніки;

власна ремонтно-виробнича база;

кваліфікований сервісний персонал;

сервісна служба представлена в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

Якщо у вас виникли будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти вам з питань придбання, використання, ремонту та обслуговування продукції.