Дизельний вилочний навантажувач HELI
серії G CPCD85-100, автонавантажувач

Лізинг

Розстрочка

Оренда

2 роки гарантії

Ед.
Изм
Модельний ряд

CPCD85CPCD100
Тип двигунадизельдизель
Бренд двигунаISUZU, XI CHAI, PERKINS, CUMMINSISUZU, XI CHAI, PERKINS, CUMMINS
Вантажопідйомністькг850010000
Центр навантаженнямм600600
Тип щоглиSTD, FF, FFTSTD, FF, FFT
Висота підйомумм3000-70003000-7000
Загальна довжина (без вил)мм39604210
Загальна ширинамм21652165

Компанія Зевс ексклюзивний дилер складської техніки HELI в Україні

Для покупки газ-бензинового вилочного навантажувача HELI серії G CPCD85-100 ви можете звернеться в один з наших філій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові або оформити заявку через форму нижче. З Вами зв’яжеться наш фахівець і допоможе підібрати навантажувач під ваші завдання.

Для цих навантажувачів компанія HELI розробила нові конструктивні рішення, які не тільки надають чудові комфорт і безпеку, але і велику довговічність.

Більше комфорту для водія

 • Підвішена конструкція двигуна і трансмісії може ефективно знижувати вібрації, які передаються на систему управління, а також ефективно знижувати втому оператора. У порівнянні з серією Н, кабіна підвішеного типу знижує рівень вібрацій навантажувача на 30%.
  комфортне керування
 • Зменшена відстань між подвійним важелем перемикача і кермом. Важіль управління встановлений в зручному положенні. Широка приладова панель відрізняється легкістю зчитування інформації, включаючи такі показники, як температура охолоджуючої рідини, рівень палива та інструкції за попередньою прогреву.Оптімізірованная система педалей; педаль гальма стала більш шірокой.Просторное місце для ніг і стоп.Многофункціональное підвішене сидіння покращує підтримку оператора і знижує вібрації. Сидіння можна регулювати залежно від ваги водія, а також регулювати ступінь нахилу вперед або назад. Сидіння оснащене сумкою для їжі і інструментів, а також ременем безопасності.Удобно розташований механізм регулювання керма спрощує установку керма в потрібне положення. Даний механізм відрізняється надійністю і безпекою. Кут регулювання керма дорівнює 9 градусів вперед і назад.
 • Кришка між кабіною і відсіком двигуна повністю герметизирована, що дозволяє ефективно знизити шум на рівні вух оператора.
 • Більш безпечний і довговічний В даних навантажувачах використовується комбінований композиційний глушник, який дозволяє знизити рівень шуму на 5% .Мачта з більш широким оглядом завдяки округленим рейках щогли і збільшеною внутрішньої шіріне.Прі підтримці постійної швидкості підйому рульова система з датчиком визначення навантаження насоса може знизити робочий обсяг шестеренчатого насоса, знизити момент приводного насоса і, як наслідок, знизити споживання топліва.Алюмініевий радіатор з конструкцією “split fin” може ефективно знизити відсоток відмов і дозволяє з легкістю заміняти серцевину радіатора, знижуючи витрати на техобслужіваніе.Расположеніе вентилятора, радіатора і глушника було оптимізовано, завдяки чому збільшено вентильований простір в противазі і забезпечений більш рівномірний повітряний потік через радіатор. Таким чином, ця конструкція може знизити температуру двигуна на 20% і температуру трансмісійного масла на 30%.
 • Легкість техобслуговування і сприятливість для навколишнього середовища Максимальний кут підйому капота становить 80 °, що полегшує проведення оглядів і техобслуговування, забезпечуючи більше простору. Окрема вбудована електрична коробка. Така конструкція може захистити основні електричні компоненти від потрапляння масла, води, пилу, впливу тепла, а також значно знизити кількість відмов системи електроживлення і спростити техобслуговування.
  Загальні робочі характеристики Електрогідравлічна система реверсу і інтелектуальна система перемикання, поворотний перемикач напрямку двіженія.Пріборная панель повністю закритого типу. Відсутність відкритих гідравлічних ліній і електричних проводів.

Особливості

Автонавантажувачі Heli серії Green призначені для виконання широкого спектру вантажно-розвантажувальних операцій з різними видами вантажу.
При проектуванні «зеленої» серії інженери та конструктори приділили особливу увагу поліпшенню ергономіки навантажувача, зниження ударних навантажень при піднятті і опусканні вантажу, вдосконалення захисту циліндрів гідравлічної системи від механічних пошкоджень, а також зниження токсичності вихлопних газов.Автопогрузчікі серії Green оснащені надійними японськими двигунами Nissan ( газ) і Isuzu (дизель), і мають ряд істотних технічних удосконалень: поліпшена ергономіка, оглядовість і шумоізоляція. Це дозволяє ефективно здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи і створює максимально комфортні умови роботи для оператора.

 

Переваги автонавантажувачів Heli:

 • екологічний, надійний і ефективний японський двигун Nissan;
 • гідравлічні гальма;
 • чудова керована вісь;
 • зручне управління за рахунок заміни важелів пілотним керуванням
 • ергономічність, підвищений комфорт водія, який забезпечувався б зручним сидінням з підлокітниками, а також регульованою рульовою колонкою;
 • щогла з поліпшеним оглядом, що забезпечує безпеку руху і вантажно-розвантажувальних робіт;
 • велика площа повітрозабірника;
 • поліпшена система випуску відпрацьованих газів;
 • легкий доступ до двигуна;
 • 3-х ступінчаста система очищення дизельного палива;
 • потужна і надійна трансмісія
 • низький рівень вібрації, шуму;
 • відмінні показники швидкості і плавності ходу;
 • висока продуктивність, просте обслуговування, зручність в експлуатації.

Компактні, потужні навантажувачі поєднують в собі надійність, зручність, довговічність; разом з тим вони технічно прості і не викликають складнощів в експлуатації.

 

Модельний ряд :
CPCD10 ~ 18 / CPQ (Y) D10 ~ 18 – дизельні та газові навантажувачі в / п від 1,0 до 1,8тонн
CPCD20 ~ 35 / CPQ (Y) 20 ~ 35 – дизельні та газові навантажувачі в / п від 2,0 до 3,5тонн
CPCD50 ~ 100 / CPQ (Y) D50 ~ 70 – дизельні та газові навантажувачі в / п від 5,0 до 10,0тонн

Гарантія

Гарантія на навантажувач HELI – 2 роки або 4000 мотогодин залежно від того, що настане раніше.
Гарантійне обслуговування проводить ТОВ «Зевс – Сервіс».

Сервисное обслуживание и ремонтт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

на обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше 4000 одиниць техніки;

власна ремонтно-виробнича база;

кваліфікований сервісний персонал;

сервісна служба представлена в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

Якщо у вас виникли будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти вам з питань придбання, використання, ремонту та обслуговування продукції.