Ричтрак HELI серія G2 CQD16-20 з літій-іонною батареєю

Лізинг

Розстрочка

Оренда

Ед.
Изм
Модельний ряд
CQD16CQD16CQD16CQD20CQD20CQD20
КонфігураціяGB2SGС2SZGB3SLiGB2SGС2SGB3SLi
Положення операторасидячисидячисидячисидячисидячисидячи
Батареясвинцево-кислотнасвинцево-кислотналітій-іоннасвинцево-кислотнасвинцево-кислотналітій-іонна
Вантажопідйомністькг160016001600200020002000
Центр навантаженнямм600600600600600600
Висота підйомумм4 600 - 125004 600 - 125004 600 - 125004 600 - 125004 600 - 125004 600 - 12500
Довжина кузова (без вил)мм184018401840194219421942
Ширина кузовамм127012701270127012701270
Ухил який може здолати %101010101010

Компанія Зевс ексклюзивний дилер складської техніки HELI в Україні

Для покупки ричтрака HELI серії CQD16-20 ви можете звернеться в один з наших філій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові або оформити заявку через форму нижче. З Вами зв’яжеться наш фахівець і допоможе підібрати навантажувач під ваші завдання.

Літій-іонний річтрак серії G2 1,6-2T (положення оператора - сидячи)

Здатний задовольнити ваші потреби на висоті аж до 12 500 мм. Будучи ідеальним вибором для інтенсивних складських приміщень, навантажувач оснащений батареєю 80 В і зберігає високу потужність в компактній конструкції. Ще одним визначним аспектом є кермове колесо невеликого розміру з електронною системою кермування з електричним підсилювачем (EPS). Це забезпечує виняткову швидкість при гнучкій експлуатації. Продуктивність річтрака була повністю покращена, з великим акцентом на взаємодію оператора і машини, енергозбереження та захисту навколишнього середовища, безпеки і ефективності роботи.

CQD16-20 Li – нова модель ричтраки, яка була вдосконалена завдяки використанню сучасного літій-іонного тягового акумулятора.

Основні переваги ричтрака CQD16-20 Li:

 

 • надійність, висока якість, відмінні робочі характеристики;
 • покращений комфорт і безпеку оператора, безшумна робота;
 • аварійне відключення головних систем управління, гальмо стоянки на похилій поверхні, контроль швидкості руху;
 • гарне прискорення, автоматичне обмеження швидкості при перевищенні;
 • двигуни підйому, ходу і управління змінного струму, що не потребують обслуговування;
 • регенерація енергії при тривалій роботі;
 • електропідсилювач керма передбачає наявність контролера двигуна управління, функцію автоматичного центрування і перемикання між режимом рульового управління 180 ° і 360 ° в режимі реального часу;
 • тяговий акумулятор – літієвий, матеріал АКБ літій-залізо-фосфат (LiFePO4, LFP) на сьогоднішній день є самим безпечним матеріалом для літієвих АКБ;
 • бренд акумулятора – ENEROC, виробник CATL, клієнтами якого є TESLA, BMW, Volkswagen, APPLE, Bentley Motors та інші компанії;
 • час роботи без підзарядки при нормальних умовах роботи (50/50) до 14 годин;
 • час роботи без підзарядки при важких умовах роботи з вантажем 6-8 годин.

 

Перевага річтраків CQD16-20 Li з літієвими акумуляторами полягає в низькій вартості володіння протягом усього терміну служби. У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами, літієві батареї мають в 3 рази більший термін експлуатації, відрізняються низькими експлуатаційними витратами, більше підходять для роботи в кілька змін і не вимагають техобслуговування. Інтелектуальний підігрів АКБ дозволяє навантажувача працювати без втрати потужності в холодильнику і складах з мінусовою температурою.

 

Процес зарядки акумуляторної батареї – простота і зручність

За допомогою роз’єму для зарядки акумулятор зручно заряджати в будь-який час.
Етапи зарядки значно скорочені, в порівнянні з зарядкою свинцево-кислотних акумуляторів, а використання зарядного пристрою простий і зручний. Процес зарядки полягає в тому, що досить лише вставити пістолет зарядного пристрою в роз’єм навантажувача.
Можливість заряджати АКБ без спеціально обладнаного приміщення і навченого персоналу значно знижує експлуатаційні витрати, дає можливість використовувати електронавантажувачі в складах, де немає підведених комунікацій: водопроводу і каналізації. Також немає необхідності контролювати рівень зарядки АКБ, доливати воду, проводити вирівнюючий заряд і т.д., а також вести журнал зарядки. Крім того, процес зарядки акумулятора безпечний, екологічний і не супроводжується викидом шкідливих газів в навколишнє середовище.

 

Основні переваги літій-іонних АКБ в порівнянні з свинцево-кислотними, які впливають на зниження експлуатаційних витрат

 

 • Тривалий термін служби (Циклічний ресурс) Більше 75% ємності зберігається після 4000 циклів заряду-розряду, що відповідає 8-10 років експлуатації.
 • Гарантія на АКБ – 5 років або 10000 мотогодин залежно від того, що настане раніше.
 • Не потребує обслуговування Немає необхідності в щоденному обслуговуванні, додаванні рідини, контроль рівня електроліту і перевірці його щільності, захисту від пилу, веденні журналу заряду. Не потрібно спеціально обладнаних приміщень для зарядки, що відповідають вимогам Держпраці з організацією примусової вентиляції, каналізацією, підведенням води.
 • Не потрібно спеціально навчений персонал
 • Швидка зарядка Повна зарядка акумулятора відбувається за 2-2,5 години на відміну 9-10 годин для кислотної батареї.
 • Можливість заряджати в будь-який час можливість робити підзарядку акумулятора протягом короткого інтервалу від 15 хвилин в будь-який зручний час, що дозволяє погрузчику відпрацювати ще кілька годин.
 • Висока продуктивність і економія енергії Після 2:00 зарядки навантажувач може працювати 6-8 годин; немає необхідності замінювати АКБ, що дозволяє економити кошти і підвищує безпеку і продуктивність робіт, а також працювати цілодобово без заміни АКБ.
 • Високий ККД батареї Коефіцієнт перетворення енергії 90-95%. Можливою завдяки тому, що гідравліка навантажувача відключається на 90% розряду, а двигун ходу на 95%.
 • Висока продуктивність при низьких температурах Працює при низьких температурах до -30 ℃. Інтелектуальний підігрів АКБ дозволом навантажувача працювати без втрати потужності в холодильнику і складах з мінусовою температурою.
 • Високий рівень безпеки Надійна модульна закрита конструкція літієвої батареї і всього навантажувача дозволяє працювати на відкритих майданчиках, у вологому і забрудненому середовищі. Матеріал АКБ літій-залізо-фосфат (LiFePO4) на сьогоднішній день є найбезпечнішим. Термічна і хімічна стабільність АКБ.
 • Екологічно чистий тип АКБ Відсутність викидів в атмосферу, низький рівень шуму, відсутність важких металів

Сервісне обслуговування та ремонт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

на обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше 4000 одиниць техніки;

власна ремонтно-виробнича база;

кваліфікований сервісний персонал;

сервісна служба представлена в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

Якщо у вас виникли будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти вам з питань придбання, використання, ремонту та обслуговування продукції.