Газ-бензиновий навантажувач HELI
серії H3 CP(Q)YD10-35, автонавантажувач

Лізинг

Розстрочка

Оренда

2 роки гарантії

Ед.
Изм
Модельний ряд
CP(Q)YD10CP(Q)YD15CP(Q)YD18CP(Q)YD20CP(Q)YD25CP(Q)YD30CP(Q)YD35
Тип двигунагаз/бензингаз/бензингаз/бензингаз/бензингаз/бензингаз/бензингаз/бензин
Бренд двигунаNISSAN (GCT)NISSAN (GCT)NISSAN (GCT)NISSAN (GCT)NISSAN (GCT)NISSAN (GCT)NISSAN (GCT)
Вантажопідйомністькг1000150018002000250030003500
Центр навантаженнямм500500500500500500500
Тип щоглиSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFTSTD, FF, FFT
Висота підйомумм3000-60003000-60003000-60003000-60003000-60003000-60003000-6000
Загальна довжина (без вил)мм2277228122992580263827482766
Загальна ширинамм1070107010701150115012251225

Компанія Зевс ексклюзивний дилер складської техніки HELI в Україні

Для покупки газ-бензинового вилочного навантажувача HELI серії H3 CP (Q) YD10-35 ви можете звернеться в один з наших філій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові або оформити заявку через форму нижче. З Вами зв’яжеться наш фахівець і допоможе підібрати навантажувач під ваші завдання.

Особливості дизельних навантажувачів HELI серії H3

Автонавантажувачі Heli серії Н3 призначені для виконання широкого спектру вантажно-розвантажувальних операцій з різними видами вантажу.

Навантажувачі відрізняються високою прохідністю і надійністю, що дозволяє використовувати їх, в тому числі і для важких вантажів в агресивних умовах важкої промисловості.

Навантажувачі поєднують в собі високу маневреність з великою вантажопідйомністю, вони економічні і прості в експлуатації, відрізняються надійністю і довговічністю.

Серія H3 була випущена з метою забезпечення споживачів високоякісною продукцією.

Майстерно сконструйована, серія H3 забезпечує високий рівень водіння разом з екологічністю, безпекою і надійністю, а також простим техобслуговуванням і чудовою ефективністю роботи.

Для HELI серія H3-це гордість і кульмінація в багаторічному прагненні до майстерності створення і виробництва навантажувачів.

  • Покращена продуктивність, висока якість: знижені вібрації і рівень шуму, збільшено робочий простір оператора, підвищена ефективність роботи
  • Висока стійкість. Центр тяжкості навантажувача зміщений вниз і назад. Це дозволяє збільшити стійкість навантажувача при вантажно-розвантажувальних роботах і їзді.
  • Рульове управління з шкворнем забезпечує хорошу маневреність навантажувача в обмежених просторах. Навантажувач має малий радіус повороту, просте рульове управління, значний здолати ухил.
  • Рульова система з датчиком вантажу. Дозволяє збільшити швидкість підйому, поліпшити ефективність робіт і продовжити термін служби.
  • Чудовий комфорт оператора. Ергономічний дизайн, оптимізована конструкція і розташування органів управління покращують комфорт при їзді і забезпечують довгі години ефективної роботи.
  • Збільшений простір оператора, сидіння з амортизацією, ергономічний кермо
  • Комбінована світлодіодна панель

Безпека, надійність, екологічність, простий доступ до основних елементів для зручності техобслуговування.

 

Передочисник повітря з потрійним ступенем очищення

Очищення повітря відбувається наступним чином. Повітря з пилом всмоктується в предочиститель, який розташований в самій верхній точці навантажувача. У вхідній камері шляхом завихрення відбувається очищення повітря від найбільших частинок. Далі повітря проходить через бачок з маслом з металевою сіткою, де відбувається наступний етап очищення, елементи пилу затримуються в маслі. Після проходження масляного бачка, повітря потрапляє в повітряний фільтроелемент, де етап очищення повітря завершується. В результаті потрійного очищення в двигун потрапляє максимально чисте повітря, що значно збільшує довговічність двигуна і підвищує ефективність роботи навантажувача.

 

Робоча площа збільшена на 45%

Оператор має більше простору для ніг, педалі гальма і повільного пересування розташовані над поверхнею підлоги. Передня стійка в формі арки і верхнє огорожу розміщені вище для збільшення простору робочої зони. Амортизаційне подпружиненное водійське сидіння, зменшений в діаметрі кермо, механізм вибору напрямку руху і зручний джойстик з перемикачами підвищили рівень ергономіки і зручності для водія в цілому

Стійкість і вантажопідйомність поліпшені на 5%,
надійність зросла на 40%

Поліпшити охолодження і підвищити надійність двигуна вдалося завдяки використанню ізолюючого пристрою зворотного потоку тепла, збільшення площі розсіювання гарячого повітря, застосування нового алюмінієвого радіатора і труби найбільш підходящого діаметр. Більш висока швидкість підйому і менші температури масла для гідравлічних систем забезпечені системою управління з індикатором, що вказує на зміну ступеня навантаження насоса. Основні елементи конструкції навантажувача (ведучий міст, матчу, рама, захисна решітка) мають оптимальну конструкцію, яка демонструвала б підвищену надійність і безпеку в робочому процесі. Центр тяжкості зміщений назад, завдяки чому збільшена вантажопідйомність і стійкість навантажувача. Маслозаливной канал і «автомобільна» кришка горловини виконані з урахуванням всіх вимог безпеки

Кут відкриття капота збільшений до 80 °

Обслуговувати двигун і КПП стало ще зручніше і швидше за рахунок розширеного внутрішнього простору Капот відкривається під кутом до 80 ° для кращої зручності техобслуговування

Рівень вібрації знижений на 20%
Шум в процесі роботи зменшений на 3 дБ

Для ефективного поглинання вібрацій навантажувача з’єднання кабіни водія з рамою виконано на амортизувальних опорах, передбачена повна підвіска кабін. Значного зниження рівня шуму сприяє розміщення циліндрів нахилу під покриттям підлоги. При повному опусканні щогли сила удару і вібраційне навантаження зменшуються завдяки демпфера усередині системи підйом

Гарантія

Гарантія на навантажувач HELI – 2 роки або 4000 мотогодин залежно від того, що настане раніше.
Гарантійне обслуговування проводить ТОВ «Зевс – Сервіс».

Сервісне обслуговування та ремонт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

на обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше 4000 одиниць техніки;

власна ремонтно-виробнича база;

кваліфікований сервісний персонал;

сервісна служба представлена в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

Якщо у вас виникли будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти вам з питань придбання, використання, ремонту та обслуговування продукції.